Модельный ряд Chery

Отзыв о Chery Jaggi 2009 года

Chery Jaggi (S21) 2009
Автомобиль: Chery Jaggi (S21) 2009 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 25000 км, двигатель - 1.3 бензин
Автор: влад (Украина, Трускавец)   03.09.2012
Chery Jaggi (S21) 2009 фото $iChery Jaggi (S21) 2009 фото $iChery Jaggi (S21) 2009 фото $iChery Jaggi (S21) 2009 фото $i

холод їй не шкодить провірив -32 заводилась, в жару спасає кондиціонер. запчастини купити легко, сідає пятеро нормально потолок високий атмосфера авта нагадує опель кадет бензин їсть 92 економна з трускавця до ЖД у Львові 7.5 літра заміна мастила з масляним фільтром 40 грн + масло 150 грн. я думаю це дешево!!! З поломок було тільки одне замерзла резинка до вікна я опустив та відірвав потім приклеїв і все номально.

Плюсы автомобиля: Якщо колеса накачені 1.8 мякая, як совецька шістка ВАЗ.

Минусы автомобиля: Мені здається треба проїхати 150000 може тоді китаєць змусить паказати свої слабинки що обідно всі бояться непопробувавши цю модель у роботі якщо окуратно без забивки авто можна їздити довго.

Совет покупателю: Не бійтеся колись японців теж боялись а ле вони доказали свою надійність ліпше новий китаєць чим застарілий москаль (авто) технологія іде вперед а в ЧЕРІ кондиціонер,гідроусілітель руля, центральний замок, електровікна, а головне потолок недавить на голову тобто дихати легше просторіше в салоні.

Тест-драйв Chery Jaggi: По прозвищу «кукушка»
По прозвищу «кукушка»

С такого вот интересного поворота мысли началось наше знакомство с китайской «малолитражкой» Chery QQ6, известной в Украине как Chery Jaggi. Назвать машину «кукушкой» - такого мы еще не слышали.

Продажа б/у Chery

Chery Amulet 2010 Chery Amulet 1.000$ 2010 70.000 км